Litografia, Bengt Åberg, Fåglar
Opis
Litografia, Bengt Åberg, Fåglar
Bengt Åberg, Fåglar
Litografia
Numer EA
Praca opatrzona podpisem artysty i indywidualnym numerem (ołówek)
Wymiary arkusza 63/48
Praca nieoprawiona
Bengt Åberg żył w latach 1941 – 2015. Był szwedzkim malarzem, grafikiem i ilustratorem. Tworzył kolorowe, ekspresjonistyczne obrazy olejne z typowymi motywami, takimi jak drzewa, ptaki, fale morskie czy klauni. Twórczość Åberga można oglądać w Riksdag House, muzeach Sundsvall i Landskrona, a także w kilku radach hrabstw i gminach.
Praca w oryginalnym stanie vintage. Posiada znak wodny: Daumier, Tumba Lithopaper, 100% Rag, Sweden
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Projektant | Bengt Åberg |
| Kraj pochodzenia | Szwecja |
| Lata produkcji | XIX wiek |
| Styl | Modernizm |
| Materiały | Papier |
| Kolor | Wielokolorowy, Niebieski |
Wymiary
| Szerokość | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość | 1 cm |
| Wysokość | 63 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 45,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia























