Obraz olejny na płótnie, Eke Bjerén, Röd Aften, 1962
Opis
Obraz olejny na płótnie, Eke Bjerén, Röd Aften, 1962
Eke Bjerén, Röd Aften, 1962
Obraz olejny na płótnie
Praca opatrzona datą i podpisem artysty
Wymiary pracy 69/67
Praca oprawiona
Eke Bjerén żył w latach 1943 – 1999. Był szwedzkim rysownikiem, grafikiem i projektantem ceramicznym. W latach 1964 – 1974 tworzył ceramikę dla szwedzkiej manufaktury Gabrielverken. Bjerén miał wiele wystaw indywidualnych, a jego prace znajdują się w między innymi Muzeum w Malmö, Muzeum Landskrona, Muzeum Helsingborg, Muzeum Höganäs.
Praca w oryginalnym stanie vintage. Rama posiada drobne ślady użytkowania.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Projektant | Eke Bjerén |
| Kraj pochodzenia | Szwecja |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Abstrakcyjny |
| Materiały | Płótno |
| Kolor | Czerwony, Niebieski |
Wymiary
| Szerokość | 67 cm |
|---|---|
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 69 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 45,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia



















