Okrągły stolik koktajlowy, Stany Zjednoczone, lata 70
Opis
Okrągły stolik koktajlowy, Stany Zjednoczone, lata 70
Bardzo rzadki stolik koktajlowy został wykonany w Stanach Zjednoczonych w latach 70. Efektowna podstawa składa się z trzech palmowych liści wykonanych z mosiądzu i osadzonych na lakierowanej na czarno kamiennej podstawie. Okrągły blat wykonany jest z grubego szkła hartowanego. Stolik nawiązuje stylem do epoki Hollywood Regency, który charakteryzuje się odważnym użyciem kontrastów, często z metalicznymi i szklanymi akcentami. Jest to styl, który ma sprawiać wrażenie lekko przesadzonego i przyjemnie, ekstrawagancko niezrównoważonego, a jednocześnie eleganckiego i nowoczesnego. Oryginalna forma i organiczny design sprawiają, że stolik będzie wyjątkowym elementem aranżacji.
Stolik w oryginalnym stanie vintage. Posiada drobne odpryski na podstawie związane z wiekiem i użytkowaniem. Szerokość kamiennej podstawy to 50 cm.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone Ameryki |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Mosiądz |
| Kolor | Złoty, Czarny |
Wymiary
| Szerokość | 91 cm |
|---|---|
| Głębokość | 91 cm |
| Wysokość | 41 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 245,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia




























