Sprzedane
Para Foteli typ 300-138, Bystrzycka Fabryka Mebli, Lata 60
Brak w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Para foteli typ 300-138, wyprodukowanych przez Bystrzycką Fabrykę Mebli w latach 60-tych XX wieku. Fotele zostały poddane renowacji, zyskały nowe wypełnienie oraz miękką pętelkową tapicerkę w kolorze beżowym. Długie łukowate podłokietniki współgrają z falistym kształtem siedziska. W tym projekcie udało się połączyć stabilność z ergonomią nie tracąc na walorach estetycznych.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Bystrzycka Fabryka Mebli |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno bukowe |
| Kolor | Beżowy |
Wymiary
| Szerokość | 57 cm |
|---|---|
| Głębokość | 77 cm |
| Wysokość | 77 cm |
| Wysokość siedziska | 40 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 200,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie





































