Sprzedane
Para Krzeseł proj. Oswald Haerdtl, Tatra, lata 1960
Brak w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Para Krzeseł proj. Oswald Haerdtl, Tatra, lata 1960
Zestaw dwóch krzeseł zaprojektowanych przez Oswalda Haerdtla, wyprodukowany w latach 60-tych przez zakłady Tatra w byłej Czechosłowacji.
Krzesła zostały całkowicie odrestaurowane, nowe pianki siedziska, nowa tkanina, stolarka lakierowana.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Tatra |
| Projektant | Oswald Haerdtl |
| Kraj pochodzenia | Czechosłowacja |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno |
| Kolor | Granatowy |
Wymiary
| Szerokość | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość | 44 cm |
| Wysokość | 78 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 120,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie














































