Rattanowy fotel bujany, Czechosłowacja, lata 60
1800,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Rattanowy fotel bujany, Czechosłowacja, lata 60
Ten rattanowy fotel bujany został wyprodukowany w byłej Czechosłowacji w latach 1960. Oryginalny, bardzo dobry stan zachowania, niewielkie ślady upływu lat.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Czechosłowacja |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Rattan |
| Kolor | Brązowy |
Wymiary
| Szerokość | 64 cm |
|---|---|
| Głębokość | 110 cm |
| Wysokość | 107 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 150,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie



















































