Rozkładany stół tekowy, Dania, lata 60/70
Opis
Rozkładany stół tekowy, Dania lata 60/70
Piękny, tekowy stół wyprodukowany w Danii w latach 60/70. Stół posiada 2 dokładki o długości 50 cm każda, które wysuwane są spod głównego blatu na zewnątrz.
Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż dokładki nie potrzebują dodatkowego miejsca do przechowywania.
Wszystkie blaty są wykończone w fornirze drewna tekowego z litym, tekowym obramowaniem.
Nogi wykonane są z litego drewna tekowego i odkręcane w celu łatwego demontażu i transportu.
Całość została poddana kompletnej renowacji, oczyszczona ze starych powłok, lekko zabarwiona w celu wyrównania koloru i zabezpieczona twardym olejo-woskiem odpornym na wodę i zabrudzenia.
Dodatkowe wymiary: Szerokość dokładki 50 cm każda | Maksymalna długość stołu 229 cm | Wysokość od podłogi do ramy 62 cm.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Drewno, Brązowy |
Wymiary
| Szerokość | 129 cm |
|---|---|
| Głębokość | 83.5 cm |
| Wysokość | 74 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 450,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia






























