Rozkładany stół vintage, proj. H. Kjaernulf, Dania lata 60/70
Opis
Rozkładany stół vintage, proj. H. Kjaernulf, Dania lata 60/70.
Rozkładany, duński stół jadalniany proj. Henninga Kjaernulfa dla manufaktury Vejle Stole & Mobelfabrik z lat 60.
Stół wykończony w fornirze drewna tekowego z pięknym usłojeniem na blatach. Posiada zgrabne nogi z litego drewna tekowego oraz dwie dokładki, które sprytnie chowają się pod blatem, co niweluje konieczność organizowania dodatkowej przestrzeni do przechowywania.
Złożony stół jest wygodny dla 6 osób, ale dwie dokładki zapewniają blat o długości 239 cm, który bez problemu pomieści nawet 10 osób. Całość po kompleksowej renowacji i zabezpieczena twardym olejo-woskiem odpornym na zabrudzenia i wodę.
Dodatkowe wymiary:
Wysokość ramy od podłogi 61 cm | Szerokość dokładki 50 cm każda.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Drewno, Brązowy |
Wymiary
| Szerokość | 139 cm |
|---|---|
| Głębokość | 89 cm |
| Wysokość | 73 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 500,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia























