Skórzany fotel obrotowy, Dania, lata 60/70
Opis
Skórzany fotel obrotowy, Dania, lata 60/70
Wygodny fotel obrotowy duńskiej produkcji z lat 60. Ma profilowaną, piękną formę osadzoną na solidnej nodze wykonanej z chromowanej stali. Wykonany z karmelowej, miękkiej skóry z ładnymi przeszyciami wykończonej guzikami. Fotel został pieczołowicie oczyszczony a skóra na koniec otrzymała porcję specjalnego środka do pielęgnacji skóry. Stan jak na swój wiek ma piękny z lekko widocznymi śladami zęba czasu.
Dodatkowe wymiary: Wysokość podłokietników 47 cm.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Skóra naturalna |
| Kolor | Brązowy, Srebrny |
Wymiary
| Szerokość | 86 cm |
|---|---|
| Głębokość | 76 cm |
| Wysokość | 91.5 cm |
| Wysokość siedziska | 39 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 400,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia






















