Wysoka szafka palisandrowa, Dania, lata 60
Opis
Wysoka szafka palisandrowa, Dania, lata 60
Modernistyczna szafka wyprodukowany w Danii w latach 60. Wykonana z wysokiej jakości, szlachetnego drewna palisandrowego. Jego struktura jest bardzo mocna, z wyrazistym usłojeniem, co powoduje, że meble wykonane z tego drewna uzyskują bardzo dekoracyjny i luksusowy wygląd. Szafka, która może być wykorzystana jako biblioteczka, posiada cztery półki z regulowaną wysokością. Podstawę stanowią nogi wykonane z litego drewna. Czysta i wyrazista estetyka projektu idealnie oddaje charakter duńskiej ery Mid-Century Modern.
Szafka zachowana w dobrym stanie vintage. Posiada drobne rysy i otarcia związane z wiekiem. Nogi zostały dołączone później.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno palisander |
| Kolor | Brązowy, Brązowy |
Wymiary
| Szerokość | 121 cm |
|---|---|
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 90 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 345,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia




































