Kolorowa serigrafia, Ole Folmer Hansen, Composition, 1998
Opis
Kolorowa serigrafia, Ole Folmer Hansen, Composition, 1998
Ole Folmer Hansen, Composition, 1998
Kolorowa serigrafia
Numer E.A.
Praca opatrzona datą, podpisem artysty i indywidualnym numerem (ołówek)
Wymiary pracy 25/23
Praca oprawiona
Ole Folmer Hansen urodził się w 1937 roku. To duński artysta i zdeklarowany zwolennik płaskiego malarstwa geometrycznego. Jego prace były wystawiane w muzeach i instytucjach w Danii jak i za granicą na wystawach indywidualnych i zbiorowych oraz na biennale i triennale.
Celem moich malowideł ściennych jest stworzenie pozytywnego otoczenia i wstrzyknięcie nowej energii dynamicznymi formami i kolorami – tak artysta określał swoją twórczość.
Praca w oryginalnym stanie vintage.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Projektant | Ole Folmer Hansen |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1990-1999 |
| Styl | Abstrakcyjny |
| Materiały | Papier |
| Kolor | Wielokolorowy, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 23 cm |
|---|---|
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 25 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 45,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia





















