Lampa podłogowa, Wortmann & Filz, Niemcy, lata 80
1750,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Lampa podłogowa, Wortmann & Filz, Niemcy, lata 80
Lampa w stylu regency z 5 szklanymi kloszami, wiszącymi na dzwonkowatych oprawach, mocowanych promieniście do eleganckiej nogi i podstawy. Konstrukcja lampy wykonana jest z metalu w kolorze złotym i srebrnym.
Lampa w stanie oryginalnym w pełni sprawna, na podstawie posiada ślady użytkowania.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Producent | Wortmann & Filz |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Lata produkcji | 1980-1989 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Metal |
| Kolor | Złoty |
Wymiary
| Szerokość | 38 cm |
|---|---|
| Głębokość | 38 cm |
| Wysokość | 141 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 100,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia






























